OK mask

Przyszedł czas, abyśmy na bazie wielomiesięcznych doświadczeń stworzyli własny produkt. Wielorazowy, z możliwością natychmiastowej dezynfekcji i czyszczenia (bez suszenia bawełny, czy filcu), praktycznie niezniszczalny.
Maska na brodę chroni przed wydostawaniem się aerozolu dołem, zachodząc lekko pod brodę i kończąc się nad nosem użytkownika. Nawet jej upuszczenie, zdeptanie, przechowywanie w schowku samochodowym, torebce, czy kieszeni nie spowoduje jej uszkodzenia. Można ją szybko umyć mydłem pod kranem. Jest lekka i wygodna. Wkrótce jej testy rozpoczną dwie duże sieci polskich supermarketów, a pierwsi użytkownicy ocenili ją jako prawdziwą rewolucję.
Przyłbica okularowa jest przystosowana do noszenia wraz z okularami korekcyjnymi, można dowolnie kształtować zauszniki i szerokość bez ryzyka uszkodzenia. Zrezygnowaliśmy z wielkiej, ciężkiej szybki, zmniejszając jej rozmiar do niezbędnego minimum. Regulacja kąta pozwoli na dopasowanie produktu do potrzeb użytkownika. Produkt wygląda świetnie oraz posiada wymienne szybki (w komplecie 3 szt.), tak aby służył użytkownikowi bardzo długo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2